Upozornění pro návštěvníky MěÚ Jiříkov

Dle vládního nařízení je stále v platnosti povinnost všech osob při vstupu a pohybu ve veřejných prostorách, kam patří i budova městského úřadu, aby byly z řad návštěvníků městského úřadu použity vždy stanovené ochranné pomůcky zabraňující případnému šíření nákazy COVID-19.

Vstup do budovy městského úřadu bez použití ochranných pomůcek (Rouška, Respirátor) z řad návštěvníků je naprosto nepřípustný. Jakkoliv jednotlivci nesouhlasí s vládními nařízeními, jejich porušováním se vystavují sankcím a skutečnosti, že jim vstup do budovy úřadu bude znemožněn. Upozorňujeme návštěvníky Městského úřadu Jiříkov, že na dodržování vládního nařízení k používání ochranných pomůcek v prostorách veřejných budov a tedy i městského úřadu, budou v úředních dnech (pondělí, středa) dohlížet strážníci Městské policie Jiříkov.

Soubory ke stažení

clanky14106/covid19_361.pdf634 kBMimořádné opatření MZDR 15757/2020-44/MIN/KANVloženo: 03. 03. 2021, 10:05h